У США за рік збанкрутів уже четвертий банк


У США за рік збанкрутів уже четвертий банк

Управління контролера грошового обігу США припинило діяльність City National Bank of New Jersey, який став четвертим банком, закритим в країні з початку цього року.

Про це повідомляє американська Корпорація зі страхування депозитів (FDIC).

Читайте також: Міністр інфраструктури не відкидає банкрутства МАУ

Депозити цього банку за домовленістю з FDIC перейдуть вашингтонському Industrial Bank. Власники депозитів закритої фінустанови автоматично стають вкладниками Industrial Bank, а корпорація продовжить страхувати кошти на їх рахунках.

Станом на 30 вересня 2019 року City National Bank мав в своєму розпорядженні активи на суму близько $120,6 млн, обсяг депозитів становив близько $111,2 млн.

За оцінками корпорації, витрати Фонду страхування депозитів в зв’язку з ліквідацією банку складуть $2,5 млн.

FDIC страхує депозити на суму до $250 000. У системі страхування на кінець першого півріччя брали участь 5 303 банка і ощадних установи країни.

У минулому році в США не було зафіксовано жодного випадку банкрутств фінансових організацій. З 1933 року таке відбувалося всього втретє. Пікове значення в 157 ліквідованих фінінститутів було відзначено в 2010 році

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua