Альфа-Банк Україна оголошує листопад місяцем вигідного шопінгу


Альфа-Банк Україна оголошує листопад місяцем вигідного шопінгу

Навіщо обмежувати себе Чорною п’ятницею, якщо можна купувати вигідно весь місяць? Тому Альфа-Банк Україна оголошує Чорний листопад. З 1 листопада по 5 грудня 2019 року кредитні картки банку «працюватимуть» на вас ще завзятіше завдяки зниженій комісії на розстрочку!

Протягом місяця розрахунки будь-якою кредиткою Альфа-Банку за товари чи послуги на суму від 1000 грн можна перевести в миттєву розстрочку з найменшою серед банків щомісячною комісією – всього 1%. Нагадаємо, що стандартні умови передбачають комісію в розмірі 1,8%.

Знижена комісія буде доступна на будь-який з обраних періодів – від 3 до 24 місяців. Погашення покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складає всього 0,01%.

Чорний листопад від Альфа-Банку – ідеальний час здійснити покупки з подвійною вигодою – зі знижкою від виробника та у розстрочку з мінімальною комісією. Наймасштабніші розпродажі відбудуться у міжнародні Black Fridays. Першим у гру вступає Китай – 11 листопада під знаком SALE пройде традиційний Singles’ Day, який запустить хвилю розпродажів. Звична Чорна п’ятниця очікується без змін – в останню п’ятницю листопада, 29-го, і триватиме всі вихідні! Завершиться сезон вигідних покупок на початку грудня, адже не варто забувати й про Кіберпонеділок, що цього року припадає на 2 грудня. Саме у цей день найбільш вигідні пропозиції варто шукати в інтернет-магазинах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua