В Boston Dynamics готують незвичайних "роботів-помічників" (відео)


В Boston Dynamics готують незвичайних "роботів-помічників" (відео)

Американська компанія Boston Dynamics випускає складні роботизовані механізми: деякі з них вміють стрибати і навіть перевертатися. Нові роботи зможуть рятувати життя завдяки незвичайній конструкції.

Про це повідомляє Engadget.

Читайте також: Новітню Tesla перетворять на найпопулярніше таксі

Особливості розробки. M-Block схожий на звичайний кубик, а всередині нього розмістили двигун, що обертається зі швидкістю 20 000 обертів на хвилину. Краї M-Block покриті магнітами, що дозволяє роботу обертатися навколо інших таких же “побратимів”.

Як пояснює провідний розробник Джон Романишин, ключова особливість M-Block полягає у взаємодії між сотнями і навіть тисячами роботів. Завдяки цьому можна досягти неймовірної масштабованості. Це дозволяє швидко будувати рухомі конструкції, забезпечивши економію ресурсів.

Наразі 16 блоків можуть виконувати тільки прості дії, наприклад, прямувати за вогнями, формувати лінію або рухатися по стрілках. Наступним кроком буде збільшення кількості блоків, що дозволить навчити роботів об’єднуватися у великі скупчення, які можуть створювати більш складні структури. Наприклад, збиратися в драбину для порятунку людей з будівлі під час пожежі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua