Обирайте комфортні умови для Вашого бізнесу з новими тарифними пакетами ПУМБ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обирайте комфортні умови для Вашого бізнесу з новими тарифними пакетами ПУМБ

Особисті фінанси
67
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запускає нові тарифні пакети для клієнтів малого бізнесу.
Відтепер у банку діятимуть лише три тарифні пакети: всеМІНІМУМ, всеОПТИМУМ та всеПРЕМІУМ, які врахували усі потреби підприємців незалежно від галузі їх діяльності та передбачають ще комфортніші умови для обслуговування та ведення бізнесу.
Так, тарифний пакет всеМІНІМУМ стане у нагоді підприємцю з невеликою кількістю транзакцій. Всього за 150 гривень на місяць він отримає поточний рахунок у гривні, корпоративну картку та зможе долучитись до програми лояльності.
Натомість тарифні пакети всеОПТИМУМ (300 грн/міс.) та всеПРЕМІУМ (700 грн/міс.) надають необмежену кількість електронних платежів та підійдуть бізнесу з активним здійсненням безготівкових операцій. Крім того, передбачають внесення готівкових коштів без комісії та пільгові умови на купівлю/продаж/конвертацію валюти.
Головна ж унікальність, яка об’єднала всі три тарифні пакети, – відсутність комісії за щомісячне обслуговування в залежності від розміру суми середньомісячного залишку на поточному рахунку.
Детальну інформацію про тарифні пакети дізнайтесь за посиланням.
У випадку виникнення будь-яких питань звертайтесь до операційного менеджера Вашого рахунку, або до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:
- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас