Volkswagen тестуватиме "квантовий навігатор"


Volkswagen тестуватиме "квантовий навігатор"

Німецький автовиробник Volkswagen протестує навігатор, який використовує можливості квантового комп’ютера для прогнозування кількості пасажирів і оптимізації маршруту.

Про це пише The Wall Street Journal.

Читайте також: Українці на чверть збільшили попит на нові легкові авто

Наступного тижня в Лісабоні, де в цей час проходитиме технологічна конференція Web Summit, між місцем проведення заходу та іншими частинами міста курсуватимуть дев’ять міських автобусів, оснащених “квантовим маршрутизатором”, – зазначається у повідомленні.

Ця програма використовує доступ до квантового комп’ютера для розрахунку найбільш швидкого шляху для кожного з автобусів в режимі, близькому до реального часу.

Метою тестових поїздок є вибір оптимального маршруту в умовах інтенсивного міського руху, заявив головний інформаційний директор VW Мартін Гофман.

Випробування є частиною більш масштабного плану компанії з впровадження подібних систем у свої автомобілі. VW має намір комерціалізувати цю технологію в найближчі три роки.

У розробці програми-навігатора брала участь компанія D-Wave Systems Inc.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua