Сполучені Штати за рік збільшили інвестиції в штучний інтелект на 120%


Сполучені Штати за рік збільшили інвестиції в штучний інтелект на 120%

У 2018 році на США приходилось більше інвестицій в штучний інтелект, ніж на всі інші країни разом узяті – 52,3%.

Це встановила глобальна консалтингова фірма з ринку технологій ABI Research, засновуючись на загальнодоступних даних про венчурні інвестиції в ШІ-стартапи по усьому світу.

Читайте також: Штучний інтелект вперше випробують в повітряному бою

Виходячи з даних про інвестиції в 2019 році, аналітики стверджують, що розрив між Сполученими Штатами і Китаєм продовжує розширюватися. Очікується, що за підсумками року частка США досягне 70%.

Американські інвестиції в 2018 році склали $9,7 млрд, що на 120% більше, ніж в 2017.

Інвестиції таких компаній,як Cruise Automation, Dataminr, Zoox и Zymergen, сприяли росту, який в 2019 році може збільшитись до $14 млрд.

«США пожинають плоди своєї диверсифікованої інвестиційної ШІ-стратегії. Кращі ШІ-стартапи в США приходять з різних секторів, включно з автономними авто, промисловим виробництвом, автоматизацією робототехнічних процесів, аналізом даних та кібербезпекою. Усі ці стартапи досліджують та інвестують в передові технології глибокого навчання в своїх рішеннях, демократизуючи ШІ для підприємств та кінцевих споживачів», – сказав Ліан Джи Су, головний аналітик ABI Research.

Експерти наголошують, що інвестиції в ШІ в КНР відбулись за дещо іншим сценарієм. В цілому, в країні продовжувало спостерігатися хороше річне зростання в 54%, що склало $7,4 млрд.

З 2016 року ШІ становить собою особливий інтерес в Китаї, особливо в галузі машинного зору, що призвело до створення надзвичайно успішних ШІ-стартапів з великим охопленням ринку і глибокими технологіями, включно із SenseTime, Yitu Technology и CloudWalk. Однією з основних проблем є повільне впровадження ШІ на традиційних підприємствах на внутрішньому ринку. У порівнянні із США та Європою, де витрати на робочу силу і нестача навиків є ключовими проблемами, Китай продовжує користуватись перевагами доступної робочої сили, особливо в промисловому виробництві. Великі підприємства, як і до цього,опираються на звичайний робочий процес і не дуже охоче приступають до цифрового перетворення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua