"Нікопольський завод феросплавів" зобов'язався погасити частину боргу ПриватБанку перед НБУ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Нікопольський завод феросплавів" зобов'язався погасити частину боргу ПриватБанку перед НБУ

Фондовий ринок
737
Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між Національним банком України та АТ “Нікопольський завод феросплавів”, за яким АТ “Нікопольський завод феросплавів” зобов’язується частково погасити заборгованість “Приватбанку”. Про це повідомляє прес-служба НБУ, передає УНН.
“Згідно з мировою угодою, АТ “Нікопольський завод феросплавів” зобов’язується погасити заборгованість Приватбанку за кредитом рефінансування в сумі, яка дорівнює ринковій вартості заставного майна, на яке Національний банк України звертав стягнення в цьому процесі”, – йдеться в повідомленні.
Також “Нікопольський завод феросплавів” зобов’язався відшкодувати НБУ судові витрати.
В НБУ нагадують, що це вже третій приклад вирішення судової суперечки з майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями АТ “Приватбанк” шляхом укладення мирової угоди. Вперше мирову угоду між Національним банком України та АТ “Нікопольський завод феросплавів” було затверджено Господарським судом Дніпропетровської області 28 серпня 2019 року.
“А вже 6 вересня 2019 року АТ “Нікопольський завод феросплавів” достроково виконало зобов’язання перед Національним банком за цією мировою угодою, погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, яка дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу. Наступну мирову угоду між Національним банком і майновим поручителем Приватбанку – ТОВ “Арлан” було затверджено 18 вересня 2019 р. Центральним апеляційним господарським судом. 1 жовтня поручитель виконав зобов’язання перед Національним банком”, – йдеться в роз’ясненні.
В НБУ додали, що в 2018 році Національний банк подав 148 позовів проти колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського (фінансового поручителя) і пов’язаних з ним 32 компаній – майнових поручителів про стягнення близько 10 млрд грн. Мета позовів – забезпечити погашення кредитів рефінансування, які Національний банк надав ПриватБанку протягом 2008-2015 років.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас