"Укрзалізниця" планує скоротити адмінперсонал на 50%


"Укрзалізниця" планує скоротити адмінперсонал на 50%

Член правління АТ “Укрзалізниця” Желько Марчек заявив, що в 2020 році “Укрзалізниця” почне скорочувати адміністративний персонал. За планом оптимізують працівників цієї категорії на 40-50%.

Про це він розповів в інтерв’ю для проекту “12 облич стратегії Укрзалізниці”, передає прес-служба компанії.

Читайте також: В Укрзалізниці розраховують залучити кілька мільярдів доларів від IPO

“Триває робота з профільним міністерством, урядом, Світовим банком над програмою поступової оптимізації штату за найближчі 3-5 років. Маємо дорожню карту”, – зазначив член правління.

Він заявив, що “Укрзалізниця” буде позбуватися непрофільних активів. Варто зазначити, що член правління не уточнив, про яку точну кількість людей йдеться.

“Укрзалізниця платить зарплату дроворубам, лісничим і танцюристам. На балансі компанії – сотні підприємств, пов’язаних із залізничними перевезеннями. Ця радянська спадщина змушує нас платити комунальні послуги і податок на землю. В той час, коли з 200 об’єктів соціальної сфери прибутковими є тільки 10. Отже, активів, які не стосуються шляхів, рухомого складу та засобів зв’язку нам доведеться позбутися”, – підкреслив Марчек.

Однак, з продажем непрофільних активів і зменшенням чисельності працівників повинна істотно зростати заробітна плата основного виробничого персоналу. Також будуть розроблені програми, щоб залучати кваліфіковані кадри і зробити залізницю привабливою для молоді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua