Милованов запропонував відраховувати 1% надходжень від продажу землі на держпідтримку фермерів


Милованов запропонував відраховувати 1% надходжень від продажу землі на держпідтримку фермерів

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов запропонував відраховувати 1% надходжень від продажу земель на підтримку фермерів.

Про це він повідомив під час брифінгу, представляючи проект державної підтримки АПК на 2020 рік з бюджетом в 8,4 млрд грн.

Читайте також: Милованов розповів, чого очікують партнери від ринку землі в Україні

«Для того, щоб знайти ці 8,4 млрд, один з варіантів, який ми пропонуємо – це відсоток від продажу державних земель надати для підтримки фермерів», – сказав Милованов.

Він зазначив, що зараз у бюджеті на ці цілі є лише 4,4 млрд.

Як повідомив заступник міністра Тарас Висоцький, за підрахунками міністерства, ринок землі повинен принести близько 7 млрд грн у четвертому кварталі 2020 року, чого має вистачити на дотації для фермерів.

«Коштів вистачить. При цьому державні програми підтримки мають сезонний характер: попит на 60% коштів припадає на останній квартал», – сказав він.

Висоцький наголосив, що міністерство ще обговорює можливість відрахування коштів від продажу землі фермерам, і це не остаточне рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua