Volocopter представила вантажний дрон VoloDrone (фото, відео)


Volocopter представила вантажний дрон VoloDrone (фото, відео)

Німецька компанія Volocopter оголосила про розробку вантажного дрона VoloDrone, в основу якого творці поклали власне електричне аеротаксі.

Згідно з повідомленням підприємства, новий апарат, здатний перевозити вантажі масою до 200 кілограмів на відстань до 40 км, вже проходить льотні випробування.

Читайте також: Volocopter показав прототип повітряного терміналу для аеротаксі

Висота VoloDrone становить 2,3 метра, а діаметр кільцевої рами з 18 повітряними гвинтами — 9,2 метра. Безпілотник має невеликий прямокутний корпус з довгими стійками шасі, між якими можна закріпити вантаж на стандартному вантажному піддоні. Крім піддону, на дрон можна встановити сільськогосподарський розпилювач для обробки полів, строп або різне спецобладнання замовника.

VoloDrone зможе виконувати польоти на швидкості до 110 км/год як під управлінням оператора, так і в автоматичному режимі за заздалегідь визначеними маршрутами. При цьому при регулярних польотах щоразу чекати на зарядку VoloDrone не потрібно: батареї знімні, і на їх заміну йде не більше ніж 5 хвилин. Інші подробиці про новий апарат поки що не розкриваються.

Розробку VoloDrone в компанії пояснили запитами клієнтів на розробку вантажної безпілотної версії аеротаксі Volocopter. Передбачається, що апарат буде цікавим компаніям, що займаються комерційними вантажоперевезеннями (зокрема, терміновими медичними перевезеннями), а також підприємствам зі сфери будівництва та сільського господарства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua