Ferrexpo в I півріччі збільшила інвестиції в українські активи майже вдвічі


Ferrexpo в I півріччі збільшила інвестиції в українські активи майже вдвічі

Британська Ferrexpo plc в січні-червні 2019 року вклала понад 2,7 млрд грн (понад $101,9 млн) у розвиток підконтрольних їй Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК, що на 92,9% перевищує інвестиції в ці активи за аналогічний період 2018 року (понад 1,4 млрд грн).

Про це повідомляється в прес-релізі групи.

Читайте також: Акції Ferrexpo п’ятий тиждень продовжують падіння

Згідно із затвердженою радою директорів інвестпрограмою, Ferrexpo за січень-червень 2019 року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК (ПГЗК, Ferrexpo Poltava Mining, FPM) понад 1,819 млрд грн (понад $70,9 млн), в розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК (ЄГЗК, Ferrexpo Yeristovo Mining, FYM, і БГЗК, Ferrexpo Belanovo Mining, FBM) – понад 837 млн ​​грн (понад $31,1 млн).

Основними капінвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 426 млн грн (понад $15,2 млн) і великих стратегічних проектів більш ніж на 847 млн ​​грн (понад $38,1 млн), компоненти більш ніж на 546 млн грн (понад $17,4 млн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua