“НБУ очікувано вдався до рішучого зниження облікової ставки”: аналітика експертів UKRSIBBANK — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

“НБУ очікувано вдався до рішучого зниження облікової ставки”: аналітика експертів UKRSIBBANK

Особисті фінанси
63
«Засідання комітету з монетарної політики НБУ в четвер завершилося рішучим зниженням облікової ставки — на 100 базисних пунктів, до 15,5%. Вердикт центробанку, втім, не є несподіванкою (див. огляди від 18 вересня і 17 жовтня), беручи до уваги уповільнення річної інфляції швидше прогнозів НБУ, а також помітну серед центральних банків провідних економік світу тенденцію до пом’якшення монетарної політики. Ми бачимо підстави для подальшого зниження облікової ставки Нацбанку», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 24 жовтня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням посиланням.
Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».
Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас