За підсумками 9 місяців роботи Таскомбанк збільшив сукупний дохід на 25% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За підсумками 9 місяців роботи Таскомбанк збільшив сукупний дохід на 25%

Особисті фінанси
28
ТАСКОМБАНК закінчив III квартал 2019 року із сукупним доходом 335 млн грн, що на 25% перевищує результат банку за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток банку за 9 місяців 2019 року склав 327 млн грн.
Зростання прибутку банку обумовлене зростанням його операційного доходу до рівня більш ніж 1,4 млрд грн, в тому числі за рахунок збільшення чистого процентного доходу на 28% до 994 млн грн і чистого комісійного доходу на 47% до 338 млн грн. Частка чистого комісійного доходу в операційному прибутку склала 24%, що перевищило показники за підсумками 9 місяців роботи 2018 року.
Про укріплення ринкових позицій ТАСКОМБАНКУ свідчить не лише позитивна динаміка його фінансових показників, але й підтвердження довгострокових кредитних рейтингів банку. ТАСКОМБАНК має найвищі рейтинги за шкалою незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг»: кредитний рейтинг uaAAA з прогнозом “стабільний” та рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) – на рівні «5». Найвищу оцінку також отримали випуски іменних процентних незабезпечених облігацій банку (серій F, G. H) на загальну суму 300 млн грн.
«Банк послідовно розвивається в рамках стратегії, що спрямована на надання повного спектру фінансових послуг як юридичним, так і фізичним особам. Ми інвестуємо в сучасні технології та модернізацію дистанційних каналів доступу до своїх продуктів та сервісів. Продовжуємо співпрацю на fintech-ринку та укріплюємо позиції в сфері обслуговування роздрібних клієнтів, малого та середнього бізнесу й корпоративних клієнтів», — підкреслив Андрій Комаріст, Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК».
АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний банк, заснований у 1989 году. Нині є одним із перших комерційних банків України, входить в одну з найбільших фінансово-промислових груп — Групу «ТАС». У 2019 банк внесено Національним банком України до переліку системно важливих банків. За результатами «Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг» у вересні 2019 р. ТАСКОМБАНК підтвердив місце в ТОП-3 банків з найвищим із можливих рейтингів надійності депозитів.
За матеріалами:
Таскомбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас