В Естонії відкрили справу проти філії Swedbank через відмивання грошей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Естонії відкрили справу проти філії Swedbank через відмивання грошей

Світ
278
Фінансова інспекція Естонії відкрила справу про проступок щодо естонського філії Swedbank для перевірки дотримання правил боротьби з відмиванням грошей.
Про це повідомляє ERR.
Приводом для такого кроку стали ознаки порушень, виявлені в ході раніше ініційованої щодо Swedbank процедури фінансового нагляду.
Окреме провадження у справі має встановити, чи було з боку Swedbank скоєне протиправне діяння, яке є порушенням правил запобігання відмиванню грошей, і чи винна юридична особа у вчиненні такого проступку.
У цій справі Фінансова інспекція співпрацює з компетентними органами Швеції і країн Балтії. Сторони координують свою діяльність і обмінюються інформацією та оцінками.
Перші результати в ході провадження будуть оголошені на початку наступного року.
У відомстві також зазначили, що стосовно Swedbank триває і розпочата раніше процедура фінансового нагляду.
Swedbank може бути причетним до багатомільярдного відмивання коштів через естонську філію Danske Bank, яка, як вважають, стала центром відмивання грошей з країн колишнього СРСР, зокрема Росії та Азербайджану.
За даними шведської телекомпанії SVT, у період між 2007 та 2015 роками приблизно півсотні клієнтів Swedbank перевели близько 40 млрд крон (за підрахунками шведів, ідеться про $5,8 млрд) підозрілих коштів між Swedbank та Danske Bank.
За матеріалами:
Європейська правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас