Партнерська програма кредитування аграріїв від ALFA Smart Agro і Альфа-Банку Україна — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Партнерська програма кредитування аграріїв від ALFA Smart Agro і Альфа-Банку Україна

Особисті фінанси
36
Компанія ALFA Smart Agro і Альфа-Банк Україна уклали партнерську програму, за умовами якої аграрії можуть скористатися кредитом на покупку продукції ALFA Smart Agro за ставкою 17.00% річних з максимально спрощеною процедурою оформлення кредиту.
Програма розрахована для аграріїв з земельним банком від 300 га. Для попереднього рішення про фінансування достатньо спрощеного пакету документів і 1-2 днів очікування. При сумі фінансування до 2 мільйонів гривень не потрібно надавати банку заставу. А при сумі до 5 мільйонів гривень заставою по кредиту може виступати виключно аграрна розписка. Для оформлення кредиту можна звернутися в будь-яке з 200 відділень розгалуженої мережі Альфа-Банку Україна.
Лілія Лиманська, директор по роботі з АПК і телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна, зазначила: «У роботі з корпоративним сегментом Альфа-Банк Україна фокусується на підтримці малого і середнього агробізнесу. Ми пропонуємо аграріям не тільки оперативні кредитні рішення, але і привабливі фінансові умови кредитування, і максимально спрощену процедуру оформлення, в тому числі в партнерстві з провідним національним виробником засобів захисту рослин і мікродобрив, компанією ALFA Smart Agro. Учасником партнерської програми може стати кожен, хто обробляє більше 300 га землі. Також ми пропонуємо беззаставне фінансування при сумі до 2 мільйонів гривень, що є ще однією перевагою для малих господарств».
Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro: «Ми постійно працюємо над розширенням можливостей для своїх клієнтів: як у виробництві більш якісних і ефективних ЗЗР, так і в формуванні вигідних умов для їх придбання. Партнерська програма з Альфа-Банком – це ще один крок до цієї мети. Важливо, що скористатися кредитом за ставкою 17% можуть не тільки агрохолдинги, а й невеликі господарства, для яких можливість пільгового кредитування сьогодні дуже актуальна. Програма діє на весь портфель продуктів ALFA Smart Agro, а це більше 70-ти препаратів. Таким чином, агровиробник може повністю закрити потребу в ЗЗР на вигідних фінансових умовах».
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас