Amazon може оскаржити надання Пентагоном контракту на $10 млрд компанії Microsoft


Amazon може оскаржити надання Пентагоном контракту на $10 млрд компанії Microsoft

Компанія Amazon подумує над тим, щоб оскаржити рішення Міністерства оборони (Пентагону) про надання компанії Microsoft контракту на розробку хмарних технологій на 10 млрд доларів.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте також: Пентагон уклав з Microsoft контракт на $10 млрд

Юридичні експерти, аналітики та консультанти вважають оскарження цілком імовірним, особливо після того, як президент США Дональд Трамп публічно висміював заявку Amazon на контракт.

У липні Трамп заявив, що його адміністрація переглядає заявки Amazon після скарг інших компаній. Крім того, Трамп неодноразово атакував Amazon та його засновника Джеффа Безоса – власника видання Washington Post, яке критикує президент США.

Експерти вважають, що у компанії є два основні варіанти дій: перший — оскаржити рішення в Рахунковій палаті США, яка виконує функції аудиту та має повноваження припинити реалізацію угоди; другий — звернутися до Федерального претензійного суду США.

Ще один можливий варіант — подати протест в Міноборони, проте, малоймовірно, що компанія обере цей шлях.

Amazon може оскаржити рішення Міноборони США протягом трьох календарних днів. У разі оскарження відомство має пояснити, чому обрали Microsoft для цього контракту. Після отримання відповіді від Пентагону у компанії буде ще п’ять днів, щоб звернутися до Рахункової палати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua