День фінансів, 28 жовтня: про дешеві кредити під 10-12% річних і податкову реформу "за рецептом" від Милованова — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 28 жовтня: про дешеві кредити під 10-12% річних і податкову реформу "за рецептом" від Милованова

600
Понеділок, 28 жовтня. Про молочні ріки, кисільні береги, дешеві кредити і можливі доходи від легалізації грального бізнесу:
Дешеві кредити вже в 2020 році. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що рішення НБУ знизити облікову ставку на 1% до 15,5% дає потенціал для зниження вартості кредитів в Україні. Регулятор продовжить знижувати облікову ставку, і кредити вже в 2020 році можуть подешевшати до 10-12% річних.
Податкова реформа “рецепт від Милованова”. Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов запрошує до дискусії на тему: “Яка податкова система нам потрібна?”. Каже, що найважливіший економічний актив України – це люди. Тому й пропонує 8 податкових змін. До речі, серед іншого — скасування ЄСВ.
Перший рейс “скандинавів” за 8 років. Скандинавська авіакомпанія SAS 26 жовтня виконала перший за 8 років рейс в Україну, доставивши пасажирів з Осло в київський аеропорт Бориспіль. Мінімальна ціна на авіаквитки – від 111 євро в обидві сторони.
ФОП. Перевірити не можна помилувати. За 2019 рік ДФС було проведено 5 442 перевірки ФОП з приводу дотримання вимог податкового та іншого законодавства. Це лише 0,30% від загальної кількості ФОП. Перевіряти ФОП можуть не тільки фіскали, а й інші органи. Таку статистику наводить сайт opendatabot. Кого і чому не можна перевіряти, можна дізнатися за посиланням.
Одна в Київській за ціною трьох в Сумській. Аналітики порталу «OLX» проаналізували всі пропозиції на сайті і визначили, що в Київській області ціна однієї трикімнатної квартири дорівнює ціні трьох в Сумській. Також найдешевші варіанти пропонують в Кіровоградській області та Запорізькій. А найдорожчі квартири в Києві, Львові та Одесі.
Можливі доходи від можливої легалізації. Міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила, що, за консервативними розрахунками, дохід від легалізації грального бізнесу може досягти 5-9 мільярдів гривень. За її словами, законопроект про гральний бізнес доопрацьований і переданий до Верховної Ради. Також у бюджеті на 2020 рік планують врахувати доходи від законопроектів Про ринок землі та видобуток бурштину.
🔥 Питання щодо СПЛІТу і РРО на FinRetail 2019. 29 листопада в Києві відбудеться чергова щорічна практична конференція FinRetail 2019. Крім практичних кейсів з розвитку небанківких екосистем і реалізації фінансових продуктів в Retail, там мають намір обговорити і нові закони. А також що з цим всім робити учасникам ринку: постачальникам і споживачам фінансових послуг. Ми вже записалися. Приєднуйтесь і ви.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас