МАУ припиняє польоти в деякі міста через негативну рентабельність


МАУ припиняє польоти в деякі міста через негативну рентабельність

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” (МАУ) оптимізує систему хаба в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” з урахуванням коливань попиту, транзитних потоків, прогнозів розвитку економіки України і ситуації з необхідністю обльоту території Російської Федерації.

Як повідомляє прес-служба МАУ, скорочення програми польотів обумовлено необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії і повернути її в зону беззбитковості. Новий розклад вводиться з 16 листопада 2019 року на весь зимовий сезон навігації IATA 2019/2020.

Напередодні літнього сезону можливі її корективи, про які авіакомпанія буде заздалегідь інформувати пасажирів і громадськість.

Найкращі кредитні картки для мандрівників

Всі власні регулярні рейси МАУ в пункти Західної Європи будуть виконуватися в денний час з вильотом з Києва в проміжку 09:30 — 10:30 і прильотом до Києва в проміжку 17:30 — 18:30 за місцевим часом. Частотність польотів між Києвом і Брюсселем, Копенгагеном, Стокгольмом, Краковом і Мадридом зросте до щоденної. Двічі на день виконуватимуться рейси за маршрутами Київ-Лондон-Київ та Київ – Вільнюс-Київ.

Всі власні регулярні рейси МАУ в Каїр, Дубай, Анкару, Ізмір, Єреван, Баку і Тегеран будуть виконуватися в нічний час з вильотом з Києва в проміжку 20:00 — 21:00 і прильотом до Києва в проміжку 07:30 — 08:45 за місцевим часом. Польоти в Тель-Авів, Стамбул і Тбілісі будуть виконуватися по кілька разів на день.

Через негативну рентабельність МАУ припинить виконання рейсів в Амман, Мінськ і Ригу.

При цьому авіакомпанія МАУ буде продовжувати забезпечувати регулярне повітряне сполучення між містами України, пов’язуючи столицю з Одесою, Харковом і Львовом двома рейсами в день, а з Дніпром, Херсоном, Чернівцями, Запоріжжям та Івано-Франківськом — щодня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua