Альфа-Банк Україна приєднався до програми фінансування за аграрними розписками


Альфа-Банк Україна приєднався до програми фінансування за аграрними розписками

Альфа-Банк Україна долучився до співпраці з проектом “Аграрні розписки в Україні”, що реалізується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. Банк пропонує аграріям фінансування на умовах оформлення аграрної розписки, що виступає забезпеченням при кредитуванні для поповнення обігових коштів агрогосподарств.

Аграрна розписка наразі є зручним фінансовим інструментом, що набуває поширення серед агровиробників. Він має низку переваг перед векселями і форвардними контрактами, зокрема можливість управління валютними ризиками, реєстрація зобов’язання і забезпечення в одному документі, централізований державний реєстр аграрних розписок.

«У пошуку швидких сезонних коштів аграрії усе частіше дивляться у бік аграрних розписок як найпростішого фінансового інструменту. Його головна перевага у тому, що заставою може виступати майбутній урожай. Адже тверда застава є не в кожного агрогосподарства,» – відзначила Лілія Лиманська, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна.

Оформлюючи кредит в Альфа-Банку Україна, агровиробники отримують відчутні переваги, серед яких можливість відкривати різні види кредитів, авалювати векселі в рамках загального кредитного ліміту протягом строку його дії, встановлення індивідуального графіку погашення, гнучкий підхід до оформлення застави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua