«ЗАЗ» розпочав виробництво нових автомобілів - ЗМІ


«ЗАЗ» розпочав виробництво нових автомобілів - ЗМІ

Запорізький автомобілебудівний завод (АТ «ЗАЗ»), що входить до Корпорації “УкрАВТО”, з метою завантаження існуючих потужностей почав виробництво автомобілів спеціального призначення для виконання функцій мобільного офісу на базі автомобільного шасі Sinotruk на замовлення компанії “Нью Арк Україна” (Дніпро).

«Вже реалізована пілотна партія таких спецавто – 16 од. Очікуємо, що в 2020 році обсяг замовлення цієї техніки складе близько 100 автомобілів. Наразі подібну техніку на ринку України не пропонує ніхто», — повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» прес-секретар
корпорації Дмитро Скляренко.

Автомобіль оснащений дизельним силовим агрегатом потужністю 125 кВт. Його вартість не розголошується. Інших характеристик автомобіля в компанії не надають.

Sinotruk – китайська держкорпорація, один з провідних в цій країні виробників вантажної та спецтехніки.

За даними держреєстру, ТОВ «Нью Арк Україна» зі статутним капіталом 5,5 млн грн спеціалізується на виробництві металевих баків, резервуарів і контейнерів. У числі інших його спеціалізацій – діяльність головних управлінь (хед-офісів), посередницькі та консультаційні послуги. Власником компанії є «Нью Арк Гмбх» (Відень, Австрія), кінцевими бенефіціарами – Борис Фельдман і громадянин Німеччини Сергій Гюттляйн.

Часто за кермом? Економте свій час і гроші – обирайте і замовляйте для себе спеціальну картку для водіїв прямо на Finance.ua.

Обрати картку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua