"Сповільнення інфляції підвищує шанси подальшого зниження облікової ставки": аналітика експертів UKRSIBBANK


"Сповільнення інфляції підвищує шанси подальшого зниження облікової ставки": аналітика експертів UKRSIBBANK

«Зростання споживчих цін сповільнилося до 7,5 відсоткових пунктів у вересні з 8,8 відсоткових пунктів у серпні. В той час як в місячному вираженні інфляція становила 0,7% (після трьох місяців дефляції), завдяки подальшому зміцненню гривні зростання цін — і головним чином вартості продуктів харчування і палива — виявилося набагато слабшим, ніж в аналогічному місяці минулого року. НБУ може вдатися до більш рішучого зниження облікової ставки під час засідання монетарного комітету, яке очікується 24 жовтня», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 17 жовтня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua