Експерти підрахували, яка вулиця в Нью-Йорку є найдорожчою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти підрахували, яка вулиця в Нью-Йорку є найдорожчою

Світ
913
Вулиця Central Park South на Манхеттені, розташована поруч зі знаменитим Центральним парком, є найдорожчою в Нью-Йорку, йдеться в звіті компанії PropertyClub, яка вивчає ринок нерухомості. Автори документа грунтувалися на даних нью-йоркського департаменту фінансів про продажі нерухомості, пише Forbes.
Медіанна вартість нерухомості по цій вулиці з січня по липень 2019 року склала $9,8 млн. Вулиця тягнеться від Площі Колумба до П’ятої авеню. Деякі будинки на Central Park South входять в архітектурний ансамбль хмарочосів під назвою «Ряд мільярдерів». З січня по липень 2019 року відбулося 53 угоди з нерухомістю, яка розташована на цій вулиці.
Найдорожчим будинком у США вважається пентхаус вартістю $238 млн в будинку номер 220 на Central Park South. У січні цього року його купив американський фінансист Кен Гріффін. У жовтні видання видання New York Post повідомило, що Гріффін купив ще два приміщення на 20-му поверсі цього ж хмарочоса, витративши $4 млн.
Медіанна вартість об’єктів нерухомості на вулиці West 81st Street, яка зайняла друге місце в списку найдорожчих – $5,9 млн. Медіанна вартість об’єктів на всіх вулицях Нью-Йорка, які потрапили в топ-10 найдорожчих за версією PropertyClub, – дорожче $2 млн.
За матеріалами:
Mind
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас