Прилуцька мерія просить Зеленського ветувати "тютюновий" закон


Прилуцька мерія просить Зеленського ветувати "тютюновий" закон

На позачерговій спеціальній сесії Прилуцька міська рада прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо тимчасового припинення виробництва на ПрАТ “Тютюнова компанія “В.А.Т.- Прилуки”.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

“Звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України більшістю голосів підтримано на позачерговій сесії в п’ятницю”, – повідомила фахівець відділу Світлана Марценюк.

У тексті звернення, опублікованому на сайті Прилуцької міськради, депутати просять Президента України скористатися правом вето з метою проведення додаткового вивчення і обговорення закону №1049, зокрема поправки № 8 до нього, із залученням представників тютюнової галузі та інших зацікавлених фахівців.

У документі зазначається, що набрання цим заноком чинності загрожує істотним скороченням виробництва на тютюновій фабриці, звільненням працівників, погіршенням соціально-економічного становища міста Прилуки та Чернігівської області в цілому. Крім того, це негативно позначиться на виконанні міського бюджету 2019 року та формуванні бюджету на 2020 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua