Милованов висловився про ситуацію із зупинкою тютюнового заводу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Милованов висловився про ситуацію із зупинкою тютюнового заводу

Фондовий ринок
2941
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що тютюнові компанії, що працюють в Україні, шантажують уряд закриттям бізнесу з метою поліпшення умов.
“Тютюнові компанії хочуть кращих умов і шантажують уряд закриттям бізнесу”, – написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
За словами Милованова, тютюнові компанії замість того, щоб сісти разом з урядом і вирішити проблему контрафакту і тіньового ринку, кажуть: “залиште статус-кво”.
“Там йде боротьба і шантаж. У ВР є пропозиція жорсткого регулювання прибутку дистриб’юторів. Причина – тіньовий ринок і дистриб’ютор-монополіст. Кажуть, пов’язаний з виробниками. Наскільки це правда – не знаю. Чому дистриб’ютора монополіста, який працює “в сіру”, захищають виробники – мені незрозуміло. Водночас я вважаю неправильним боротися з монополістом через пряме регулювання цін. Для цього є антимонопольний комітет”, – зазначив міністр.
Як повідомлялося, British American Tobacco (BAT), один з найбільших в світі виробників тютюнової продукції, 11 жовтня 2019 року зупинив виробництво на заводі “В. А.Т.-Прилуки” в Чернігівській області.
Компанія вказала, що причиною є ухвалений Верховною Радою законопроект №1049 з нормою про державне регулювання торгової націнки на їхні товари.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас