Samsung запатентував «антивиріз» для мобільних об'єктивів (схема)


Samsung запатентував «антивиріз» для мобільних об'єктивів (схема)

Виробники сучасних смартфонів активно ламають голову над тим, куди б заховати камери, число яких постійно збільшується, і наростити площу дисплеїв. Схоже, що Samsung знайшов альтернативу всім існуючим способам вирішення цього ребусу, запропонувавши «зворотний виріз» – розташування камер у вигляді виступу над верхньою частиною корпусу, повідомив сайт LetsGoDigital.

Південнокорейське бюро інтелектуальної власності KIPO 7 жовтня 2019 року опублікувало патент Samsung Display. Оскільки справа стосується дизайну, то опис, що міститься в документі, досить короткий. У ньому йдеться: камери розташовуються в виступі над верхньою частиною телефона. Там можна розташувати камери і колонки, а за рахунок такого рішення можна збільшити площу екрана.

Якщо судити з зображення, зазначеного в патенті, то в подібному виступі можна розмістити як мінімум одну фронтальну камеру, датчики і звукові колонки.

Подібний патент зареєстрували кілька компаній. Але в продаж пристрої з таким форм-фактором поки не надходили. Серед інших перспективних технологій – розташування камер під екраном. Але поки що робота таких об’єктивів не є досконалою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua