Команда UKRSIBBANK з футболу — срібний призер міжнародного чемпіонату BNP Paribas — Finance.ua
0 800 307 555

Особисті фінанси
14
12 жовтня команда UKRSIBBANK стала срібним призером міжнародного турніру BNP Paribas з футболу.
Спортивний захід відбувся у Люксембурзі і був приурочений до 100-річчя місцевого банку BGL BNP Paribas. У міжнародному турнірі з футболу взяли участь команди 6 країн, в яких присутня Група BNP Paribas: Франція, Бельгія, Швейцарія, Польща, Україна та Люксембург.
Українська команда не програла жодної гри у основний час і в підсумку посіла почесне 2 місце, поступившись лише одним очком переможцю турніру — збірній Бельгії, третє місце посіла збірна Люксембургу.
Зазначимо, що Група BNP Paribas — головний акціонер UKRSIBBANK — є партнером Національної футбольної ліги та Федерації футболу Люксембургу.