Оcнови захисту персональних даних у соціальних мережах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Оcнови захисту персональних даних у соціальних мережах

Особисті фінанси
13
Шановні клієнти, дбайте про конфіденційність ваших даних у соціальних мережах — будьте пильні при додаванні друзів та у персональній переписці.
Оскільки кіберзлочинці почали використовувати у соціальних мережах нову схему з метою проведення шахрайських операцій по платіжних картках, нагадуємо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group пише своїм клієнтам виключно з офіційної сторінки. Жодна людина зі своєї особистої сторінки не може звертатися до вас з питаннями і пропозиціями від імені банку.
Якщо вам в Facebook Messenger надходять повідомлення нібито від імені банку з пропозицією отримати кредит на вигідних умовах, пам’ятайте про захист своїх даних. Насправді мета подібних повідомлень одна — отримати конфіденційні дані клієнтів банків та доступ до банківських рахунків, BankID, Google акаунта, пошти, Viber, облікових записів у соцмережах та месенджерах, фото та відео із подальшою крадіжкою коштів, шантажу або іншими злочинними намірами.
Ні в якому разі не повідомляйте третім особам конфіденційні дані банківських платіжних карт і паролі з SMS-повідомлень. Співробітники UKRSIBBANK ніколи не будуть надавати запит на подібні дані у своїх клієнтів.
Якщо у вас виникли будь-які сумніви або запитання щодо проведення транзакцій по вашій платіжній картці, зателефонуйте до StarContact UKRSIBBANK BNP Paribas Group:
0 800 505 800 (безкоштовно в межах України);
729 (безкоштовно з мобільних);
380 44 590 06 90 (для міжнародних дзвінків).
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас