Альфа-Банк Україна скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк Україна скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel

Особисті фінанси
90
У рамках оновлення продукту, Альфа-Банк Україна з 18 жовтня повністю скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel – 150 грн на місяць.
Ці позитивні зміни стосуються абсолютно всіх клієнтів Альфа-Банку Україна, як нових клієнтів, які оформлять картку, починаючи з 18 жовтня, так і всіх власників Travel-карток, які зробили це набагато раніше.
Нагадаємо, з 11 жовтня популярна кредитна карта Travel для всіх, хто мріє про подорожі, отримала додаткові привілеї преміальних карток Visa, а вже з 15 жовтня вийшла в новому, більш безпечному, форматі – без реквізитів. Оновлення продукту зробило картку Travel ще більш вигідною в подорожах і безпечною за рахунок перенесення ключових реквізитів картки в мобільний додаток.
Картка Travel робить подорожі доступними, а її преміальний рівень – ще більш комфортними. З кожної покупки, сплаченої карткою, 3% витрачених коштів гарантовано повертаються на бонусний рахунок власника для отримання кешбека мандрівника. Зібраними балами можна оплатити авіа та залізничні квитки, бронювання готелів, оренду авто і покупки в багатьох інших туристичних категоріях по всьому світу.
Детально з новими тарифами картки Travel можна ознайомитися за посиланням.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас