Альфа-Банк Україна скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel


Альфа-Банк Україна скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel

У рамках оновлення продукту, Альфа-Банк Україна з 18 жовтня повністю скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel – 150 грн на місяць.

Ці позитивні зміни стосуються абсолютно всіх клієнтів Альфа-Банку Україна, як нових клієнтів, які оформлять картку, починаючи з 18 жовтня, так і всіх власників Travel-карток, які зробили це набагато раніше.

Нагадаємо, з 11 жовтня популярна кредитна карта Travel для всіх, хто мріє про подорожі, отримала додаткові привілеї преміальних карток Visa, а вже з 15 жовтня вийшла в новому, більш безпечному, форматі – без реквізитів. Оновлення продукту зробило картку Travel ще більш вигідною в подорожах і безпечною за рахунок перенесення ключових реквізитів картки в мобільний додаток.

Картка Travel робить подорожі доступними, а її преміальний рівень – ще більш комфортними. З кожної покупки, сплаченої карткою, 3% витрачених коштів гарантовано повертаються на бонусний рахунок власника для отримання кешбека мандрівника. Зібраними балами можна оплатити авіа та залізничні квитки, бронювання готелів, оренду авто і покупки в багатьох інших туристичних категоріях по всьому світу.

Детально з новими тарифами картки Travel можна ознайомитися за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua