Нефьодов розповів, коли митниці об'єднають в єдину юрособу


Нефьодов розповів, коли митниці об'єднають в єдину юрособу

Голова Державної митної служби України (ГТС) Максим Нефьодов планує завершити процес об’єднання всіх митниць в єдину юридичну особу до вересня 2020 року.

Як повідомив в інтерв’ю УНІАН Нефьодов, згідно з раніше ухваленим рішенням уряду, кількість митниць скорочено до 16 з 26, а для переходу на єдину юрособу необхідно внести низку змін на законодавчому рівні.

Читайте також: Кабмін скоротив кількість митниць до 16 з 26 – Нефьодов

«Наступного року взагалі будемо переходити на єдину юридичну особу… Наша мета – завершити цей процес до вересня наступного року. Але для цього треба ухвалити ще цілу низку змін до законодавства”, – сказав Нефьодов.

Він підкреслив, що після об’єднання в єдину юридичну особу з’явиться можливість перерозподілу приблизно 600-800 посад на користь оперативних співробітників.

«Тобто, скорочуючи кількість адміністративного персоналу, ми збільшимо кількість людей, які реально стоять на кордоні і оформляють вантажі», – зазначив голова Митної служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua