Держлісагентство вроваджує e-реєстр заготівлі деревини та онлайн-карту рубок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Держлісагентство вроваджує e-реєстр заготівлі деревини та онлайн-карту рубок

Казна та Політика
311
Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини.
Що це дасть.
За словами генерального директора ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (ЛІАЦ) Віктора Мельниченка, це реєстр дозвільних документів, які дають право здійснювати господарську діяльність, пов’язану із заготівлею деревини. Реєстр лісорубних квитків покриває всю територію України. Держлісагентство зібрало всі дані в одному місці й зробило їх більш доступними для громадськості.
Як це працює.
Щоб ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок, необхідно:
•зайти з комп’ютера чи телефону на сайт ;
•у реєстрі серед низки опцій можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення;
•у загальному переліку можна обрати «Переглянути» та детально ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини, а також переглянути на онлайн-карті.

Картки з онлайн-замовленням

У реєстрі станом на 16 жовтня оприлюднено інформацію про 27 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Також вже розроблено онлайн-карту рубок, яка також працює в пілотному режимі і поширюється на три області – Чернігівську, Полтавську, Рівненську.

Довідка Finance.ua:

  • Лісорубний квиток – дозвіл на заготівлю деревини. Містить інформацію про місце та обсяг заготівлі. Документ видають обласні управління лісового та мисливського господарства.
  • Загальна площа лісових ділянок України становить 10,4 млн га. Лісистість країни становить 15,9%.
  • До сфери управління Держлісагентства належить 7,6 млн га лісів (73% лісового фонду України).
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас