Інформація про правонаступництво — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інформація про правонаступництво

Особисті фінанси
43
Акціонерне товариство «Альфа-Банк» (місцезнаходження 03150, м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 100, ідентифікаційний код 23494714) та акціонерне товариство «Укрсоцбанк» (місцезнаходження 03150, м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 100, ідентифікаційний код 00039019) інформують про те, що 15 жовтня 2019 року АТ «Альфа-Банк» стало повним правонаступником усіх прав, обов’язків та майна АТ «Укрсоцбанк», у тому числі набуло у порядку правонаступництва всіх прав за усіма переданими йому активами АТ «Укрсоцбанк» включаючи (але не обмежуючись) права за договорами забезпечення (у тому числі поруки), а також набув обов’язків боржника за вимогами кредиторів (вкладників) за переданими зобов’язаннями АТ «Укрсоцбанк» без необхідності внесення змін до відповідних договорів.
АТ «Альфа-Банк» прийняло за передавальним актом від АТ «Укрсоцбанк» також майно та кошти, на які накладено обтяження (у тому числі публічні) та обмеження на розпорядження (у тому числі арешти) із збереженням таких обтяжень та обмежень на розпорядження.
З 15 жовтня 2019 року АТ «Альфа-Банк» набуло усіх прав і обов’язків щодо погашення грошових зобов’язань чи податкового боргу АТ «Укрсоцбанк», у зв’язку з чим АТ «Укрсоцбанк» вважається юридичною особою, у якої відсутня заборгованість зі сплати податків, зборів та обов’язкових платежів.
Комісія для проведення реорганізації АТ «Укрсоцбанк»,
Правління АТ «Альфа-Банк»
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас