Для киян стали доступні нові сервіси реєстраційних послуг


Для киян стали доступні нові сервіси реєстраційних послуг

На веб-порталі надання електронних послуг КМДА з’явилась можливість заявникам отримати дані з інформаційної системи «Реєстр територіальної громади Києва» у віддаленому доступі.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Читайте також: Де в Києві можна поповнити е-квиток

«Місто постійно працює над розширенням спектру електронних послуг. Сьогодні, коли держава взяла курс на діджиталізацію, Київ вже традиційно став флагманом у розвитку цього напряму. Електронний квиток у транспорті, он-лайн запис до дитячого садочка, дистанційний запис на прийом до лікаря – цими сервісами вже користуються десятки тисяч киян. І головне – щоб отримати їх, – не потрібно стояти в довгих чергах і витрачати на це особистий час», – сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

З’явились такі нові сервіси:

  • «Кількість зареєстрованих за моєю адресою». Ця послуга доступна тільки для використання зареєстрованими мешканцями Києва, та надає можливість отримати дані про кількість осіб, зареєстрованих за адресою запитувача;
  • «Отримати дані про мою реєстрацію». Послуга надається фізичним особам, які зареєстровані в Особистому кабінеті Киянина. Вона дозволяє отримати інформацію про поточне місце реєстрації заявника;
  • «Хто переглядав/змінював мої дані». Послуга дозволяє швидко отримати інформацію про підприємство, організацію, установу, що виконували будь-які операції з персональними даними заявника.

Де знайти ці послуги на сайті:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua