Верховна Рада дасть Києву більше грошей на дороги і дитячі садки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Верховна Рада дасть Києву більше грошей на дороги і дитячі садки

Казна та Політика
275
Київський бюджет може вже наступного року поповнитися додатковими 11 млрд гривень. Це станеться, якщо депутати підтримають ініціативи свого колеги від партії «Слуга народу» і одного з потенційних наступників Віталія Кличка на посту столичного градоначальника Олександра Ткаченка.
Депутат запропонував внести зміни Бюджетного кодексу і збільшити частку київської казни при розподілі податку на доходи фізосіб. Зараз столиця отримує за цією статтею близько 22,2 млрд грн. Що становить приблизно 65% від усіх податкових надходжень місцевої казни.
Однак, запевняє автор ініціативи, цього катастрофічно мало. До того ж стосовно Києва застосовуються дискримінаційні норми. У той час як інші міста України отримують 75% від зібраного ПДФО, столиці дістається лише 40%.
І це при тому, що близько 2 млн жителів мегаполіса не мають місцевої реєстрації, а щодня в столицю на роботу приїжджають близько 400 тис. осіб. Що не приносить доходу казні, але створює серйозне навантаження на інфраструктуру, пояснює автор законопроекту №2254, який був зареєстрований у Верховній Раді 10 жовтня.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас