Ярославського цікавить приватизація "Електроважмашу" і "Об'єднаної гірської хімічної компанії"


Ярославського цікавить приватизація "Електроважмашу" і "Об'єднаної гірської хімічної компанії"

Група DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського заявила про готовність взяти участь у конкурсах з приватизації підприємств “Електроважмаш” і “Об’єднана гірська хімічна компанія”, якщо уповноважені державні органи ухвалять відповідні рішення. Відповідний прес-реліз розміщено на офіційному сайті групи.

Інформація про наміри DCH з’явилася після того, як Тимофій Милованов, голова Міністерства розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України повідомив про передачу “Електроважмашу” і “Об’єднаної гірської хімічної компанії” Фонду державного майна України для подальшого проведення приватизаційних конкурсів.

“Ми зацікавлені в розвитку української промисловості, а анонсовані міністром до приватизації об’єкти отримають нові перспективи розвитку за рахунок синергії з іншими активами DCH. Інвестиційні можливості DCH і успішний досвід управління великими виробничими комплексами є передумовами забезпечення стабільної роботи “Електроважмашу” і “Об’єднаної гірської хімічної компанії”, і зміцнення ринкових позицій цих підприємств”, – йдеться в повідомленні на сайті DCH.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua