Українську ІТ-компанію оцінили в більш ніж $1 мільярд


Українську ІТ-компанію оцінили в більш ніж $1 мільярд

Українська ІТ-компанія Grammarly на шляху до реалізації свого бачення комунікаційного асистента залучила ще 90 млн дол. в новому інвестиційному раунді для розвитку свого онлайн-сервісу, повідомила прес-служба компанії.

«Цей раунд повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він посприяє розвитку компанії і зростанню кількості клієнтів.
Grammarly створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що із залученими 90 млн дол. інвестицій компанія продовжить удосконалювати свої технології для створення комплексного асистента для особистої і професійної комунікації англійською мовою.

В компанії додали, що будуть використовувати залучені інвестиції для продовження розширення охоплення свого продукту, а також щоб зробити його доступним всюди, де може відбуватися письмова комунікація англійською мовою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua