Все буде Bla Bla Bar Kyiv – приєднуйтесь — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Все буде Bla Bla Bar Kyiv – приєднуйтесь

Фондовий ринок
359
Все буде Bla Bla Bar Kyiv – приєднуйтесь
У Києві готується до відкриття простір на кілька десятків закладів під спільним брендом Bla Bla Bar. Автори концепції збираються об’єднати на одній локації – в комплексі «Торонто-Київ», вулиця Велика Васильківська, 100 – 36 різноманітних барів та 5 ресторанів.
Бари давно перестали бути місцем, куди ходять «в особливих випадках» або щоб просто напитися. Сьогодні – це частина життя городянина і одні з туристичних must see, крім визначних пам’яток. Сюди приходять як за приємним спілкуванням, так і щоб побути на самоті. Відвідувачі вміють цінувати і смакову, й естетичну складову, шукають відповідну їхньому настрою атмосферу.
Ідея Bla Bla Bar у тому, щоб об’єднати під одним дахом найрізноманітніші концепції – від упізнаваних і вже відомих барних проектів до новачків, здатних зачепити своєю сміливістю і новизною. Всі разом вони створять унікальний простір для приємних зустрічей споріднених духом людей, яскравих вечірок і дозвілля закритих спільнот.
Все буде Bla Bla Bar Kyiv – приєднуйтесь
У Києві Bla Bla Bar буде займати територію площею 2 900 кв. м у діловому центрі столиці та зможе приймати до 5 000 гостей щотижня. Приєднатися до проекту більше ніж комфортно. Разової інвестиції в сумі від $20 000 до $35 000 буде достатньо, щоб реалізувати свою концепцію бару – від розробки дизайну до покупки устаткування і меблів. Окупність проекту 12 місяців – за розрахунками авторів проекту це середній термін повернення вкладених коштів.
Все буде Bla Bla Bar Kyiv – приєднуйтесь
Такий доступний поріг входження дозволяє забезпечити сама концепція проекту. Керівна компанія бере на себе закупівлю обладнання та меблів, централізоване постачання алкоголю та іншої продукції, необхідної для повноцінного функціонування бару.
З Bla Bla Bar ваша мрія відкрити свій бар може легко стати реальністю!
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас