Зеленський повідомив, яким чином буде вирішено проблему високих "зелених" тарифів


Зеленський повідомив, яким чином буде вирішено проблему високих "зелених" тарифів

Президент України Володимир Зеленський вважає занадто високими надані раніше спеціальним законом “зелені” тарифи й розраховує, що цю проблему буде вирішено шляхом “спілкування” з компаніями, що отримали такі тарифи.

“Таких “зелених” тарифів справді немає ніде в Європі. У нас вони найвищі. Думаю, що проблему буде вирішено завдяки спілкуванню з компаніями, які вже мають контракт (на “зелені” тарифи – ред.)”, – сказав глава держави в рамках прес-марафону в четвер у Києві.

Він зазначив, що ситуація “дуже складна”, оскільки є контракти з безліччю компаній, які вже отримали такі “зелені” тарифи.

“А тепер раптом їм говоримо: а давайте змінювати тариф”, – пояснив проблему Зеленський.

Водночас він вважає за необхідне знайти нормальні тарифи, які є ринковими.

“Уряд знає, що ми не повинні втрачати відносини з компаніями, зокрема й іноземними, які вже мають контракт. Я думаю, вони вирішать це питання, але вони (тарифи – ІФ) дуже високі… Думаю, потрібно знижувати, потрібно, щоб усе-таки був ринок”, – сказав президент.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Олексій Гончарук на зустрічі з бізнесом 4 жовтня заявив, що уряд проти ретроспективного перегляду тарифів. “Перегляд податкових умов заднім числом не є допустимим”, – заявив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua