РА "Кредит-Рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Таскомбанк»


РА "Кредит-Рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Таскомбанк»

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» 8 жовтня 2019 р. оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «ТАСКОМБАНК», а також рейтингів випусків іменних процентних незабезпечених облігацій банку (серій F, G. H) на загальну суму 300 млн. грн.на рівні uaААА. Прогноз рейтингів – стабильний.

Також агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку на рівні 5 (найвища надійність). Для оновлення рейтингу агентство використало фінансову звітність АТ «ТАСКОМБАНК» за 2017-2018 рр. та І півріччя 2019 року, а також внутрішню інформацію, надану Банком під час рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaААА характеризується НАЙВИЩОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) на рівні «5» (найвища надійність) означає, що Банк надійній, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів дуже низька.

Повну історію рейтингів АТ «ТАСКОМБАНК» дивіться на сайті агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua