Продовження договору на транзит газу з Україною можливе на перехідний період - Газпром


Продовження договору на транзит газу з Україною можливе на перехідний період - Газпром

Голова правління ПАТ “Газпром” Олексій Міллер і уповноважений федерального уряду ФРН щодо транзиту газу через Україну Георг Граф Вальдерзее на робочій зустрічі в Москві в середу обговорили питання організації поставок російського газу в країни далекого зарубіжжя з 1 січня 2020 року.

Про це йдеться в повідомленні російського газового холдингу.

Наразі Україна працює над впровадженням в своє законодавство положень третього енергетичного пакету ЄС. В рамках цієї роботи, зокрема, треба забезпечити незалежність національного регулятора в енергетичній сфері і створити сертифікованого незалежного газотранспортного оператора. На зустрічі зазначалося, що якісне проходження оператором процедури сертифікації та ліцензування вимагає ретельної підготовки і займає тривалий термін. Крім того, досі не затверджено економічно обгрунтованої і прозорої методики тарифоутворення на транспортування газу для незалежного оператора.

“Якщо ця комплексна робота не буде завершена станом на 1 січня 2020 року, єдиний варіант співпраці на перехідний період – продовження чинного договору на транзит газу, адаптованого до актуальних ринкових умов”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua