У Мінекономіки пояснили, що потрібно для зростання економіки України


У Мінекономіки пояснили, що потрібно для зростання економіки України

Для розвитку малого та середнього бізнесу та залучення інвестицій в економіку необхідно забезпечити ефективність антикорупційної системи, реалізацію судової реформи та ефективний захист прав власності та кредиторів.

Про це сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук під час VIII щорічної конференції “Управління ринковими ризиками та ризиком ліквідності Market Risk 2019”, повідомляє прес-служба міністерства у Facebook.

“Для залучення інвестицій в економіку, розвитку малого та середнього бізнесу, активізації банківської кредитування важливо забезпечити низку реформ. Проте ТОП-3 головних чинників — це ефективність антикорупційної системи, реалізація судової реформи та ефективний захист прав власності та кредиторів”, – зазначив Ніколайчук.

Він також зазначив, що для суттєвого підвищення темпів економічного зростання важливо імплементувати заплановані урядом реформи. Зокрема, відкрити прозорий обіг землі, реформувати ринок праці, запустити приватизацію державних підприємств.

“Я переконаний, що наше завдання — зробити економічне зростання інклюзивним, таким, яке відчують всі категорії населення, зокрема громадяни з нижчими фінансовими можливостями та навичками”, – зауважив Ніколайчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua