Прибуток Привату за 9 місяців став абсолютним рекордом для банку і всієї банківської системи України


Прибуток Привату за 9 місяців став абсолютним рекордом для банку і всієї банківської системи України

У січні-вересні ПриватБанк збільшив прибуток в 5 разів до 27,4 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба банку.

“ПриватБанк збільшив чистий прибуток за результатами роботи за 9 місяців 2019 до 27,4 млрд грн, що стало новим абсолютним рекордом для банку і всієї банківської системи України”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомив голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл, чистий комісійний дохід банку за 9 місяців 2019 становить 13,3 млрд грн, чистий процентний дохід становить 14,7 млрд грн.

Нагадаємо, серед останніх технологічних новинок банку:

  • 12 вересня ПриватБанк презентував оновлену версію додаткуПриват24. Який тепер вигляд має мобільна версія популярного інтернет-банку, можна побачити за посиланням.
  • ПриватБанк підключився до запуску SmartID. Банк спільно з державою має намір розвивати такі проекти, як отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за технологією SmartID; цифрове посвідчення водія; цифровий студентський білет.
  • ПриватБанк також недавно запустив безконтактне кредитування за допомогою смартфона. Щоб оплатити смартфоном в розстрочку, необхідно: касиру обрати відповідне меню терміналу; для активації сервісу безконтактного кредитування перед купівлею потрібно встановити в цифровому гаманці за замовчанням картку «Універсальна».
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua