"ОК, Альфа!" розширив партнерську програму для фізосіб-підприємців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"ОК, Альфа!" розширив партнерську програму для фізосіб-підприємців

Особисті фінанси
16
Нещодавно до партнерської програми онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!» приєдналися ще дві компанії – «Франч» та «Альфа Страхування», які надають клієнтам банку знижки до 20% на свої послуги.
Розуміючи потреби українських підприємців, Альфа-Банк Україна розвиває свою онлайн-платформу «ОК, Альфа!» як цілісну екосистему. Вона охоплює не лише фінансові, але й додаткові сервіси, які допомагають підприємцю концентруватися на розвитку його бізнесу. Для цього до бонусної програми «ОК, Альфа!» постійно залучаються нові партнери, що надають клієнтам ексклюзивні знижки на корисні для бізнесу сервіси.
«Франч». Компанія, що займається консалтингом стосовно франшиз, надає клієнтам «ОК, Альфа!» 10% знижки на створення франшизи і до 20% – на придбання готових франшиз. Також клієнти, які бажають створити власну франшизу, можуть отримати знижку на курс навчання з розробки франшиз, додаткові 3 місяці просунення франшизи, безкоштовне членство у клубі франчайзерів та безкоштовну розсилку готової франшизи по базі підприємців. Для тих, хто планує придбати франшизу, надаються знижки на вступні внески до 20% на обрані пропозиції та 50% знижки на курс навчання. Щоб скористатися знижками, потрібно з особистого кабінету «ОК, Альфа!» перейти на сайт franch.site за спеціальним посиланням, заповнити контактну форму на сайті та дочекатися дзвінка консультанта, який розповість про всі можливості створення або придбання франшизи.
«Альфа Страхування». Страхова компанія з ТОП-10 лідерів українського страхового ринку надає клієнтам «ОК, Альфа!» знижку 10% на придбання полісів страхування КАСКО. Щоб отримати знижку, потрібно з особистого кабінету «ОК, Альфа!» перейти на сайт, заповнити форму замовлення, ввести промокод та дочекатися дзвінка консультанта для фінального розрахунку вартості з урахуванням знижки.
Загалом клієнти «ОК, Альфа!» можуть отримати додаткові сервіси, бонуси та знижки від 15 партнерів на корисні для бізнесу сервіси.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас