В Україні створили концепт електромобіля із запасом ходу 500 км (фото) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні створили концепт електромобіля із запасом ходу 500 км (фото)

Технології&Авто
10316
Українська компанія «Міракл авто» представила концептуальний електричний суперкар Miracle the One.
Miracle the One виділяється насамперед дизайном в стилі болідів 1950-х років – з відкритою хромованою підвіскою, центральним положенням водія, спицевими дисками. У компанії говорять, що надихалися дизайном Maserati F250 і Mercedes W196, створюючи власний Miracle the One.
За основними технічними характеристиками Miracle the One майже повністю повторює легендарний Mercedes Silver Arrow W196 (останній проданий автомобіль пішов з молотка більш ніж за 29 мільйонів доларів).
Автори проекту особливо підкреслюють, що джерелом живлення Miracle the One виступає акумуляторна батарея ємністю 50 кВт∙год, однієї зарядки якої повинно вистачати на 500 км.
В Україні створили концепт електромобіля із запасом ходу 500 км (фото)
Кузов автомобіля виконаний з вуглецевого волокна, що гарантує високу міцність при мінімальній вазі.
Як і інші електромобілі, Miracle the One є практично безшумним. Інженери розробили спеціальний «динамік», який створює високоякісний звук двигуна внутрішнього згоряння.
В Україні створили концепт електромобіля із запасом ходу 500 км (фото)
Зараз команда з декількох інженерів працює над створенням першого тестового автомобіля, який планується випустити на дороги вже в кінці 2020 року. Всього ж планується зібрати лише 500 екземплярів, приступивши до відвантажень перших машин клієнтам у 2021 році. Ціна вже відома – $105 тис.
За матеріалами:
ITC.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас