Впровадження РРО не створює додаткового тиску на бізнес - Верланов


Впровадження РРО не створює додаткового тиску на бізнес - Верланов

Протягом наступних 6 місяців Державна податкова служба планує провести всі необхідні тестування, щоб впровадження нових правил роботи з реєстраторами розрахункових операцій було максимально комфортним.

У свою чергу, представники бізнесу висловили готовність надати конкретні рекомендації і пропозиції щодо впровадження РРО в рамках постійного діалогу з ДПС.

Про це йшлося на зустрічі голови Державної податкової служби Сергія Верланова з представниками бізнесу та експертного середовища щодо майбутнього впровадження нових правил застосування РРО.

«Все це дає хороший знак для захисту прав споживачів і добросовісних представників бізнесу, що дасть можливість вивести з тіні цілі сектори економіки. У свою чергу, це створить передумови для прискорення економічного зростання. Тому що кожен з нас бажає жити в успішній країні. А такою її зробити можемо тільки разом!» – зазначив голова ДПС Сергій Верланов на своїй сторінці в Facebook.

Також на зустрічі голова ДПС Сергій Верланов запевнив, що впровадження РРО не створює додаткового тиску на бізнес.

«Згідно з прийнятими законопроектів №1053-1 і №1073 фіскалізація чеків, яка сьогодні відбувається в класичному касовому апараті, після набрання чинності законодавчих змін, відбуватиметься на фіскальному сервері ДПС для програмних РРО», – заявив Сергій Верланов.

Більше того, зазначив голова ДПС, ці закони жодним чином не змінюють і спрощену систему оподаткування, адже під їх дію не підпадають платники єдиного податку, які належать до I групи, тобто чий річний дохід не перевищує 300 тисяч гривень.

Окремо голова ДПС підкреслив, що держава не буде зобов’язувати купувати класичні касові апарати тих, хто, згідно з прийнятими законами, має використовувати реєстратори розрахункових операцій.

За його словами, компанії зможуть безкоштовно користуватися новітнім програмним РРО, яке буде надавати Державна податкова служба, або ж розробити власні, закон дає можливість використовувати рішення від інших розробників.

«За наступні 6 місяців ми плануємо прийняти нормативну базу і провести всі необхідні тестування для того, щоб зробити перехідний період для бізнесу комфортним. Доступ до цього сервісу буде абсолютно відкритим. Поряд з безкоштовним програмним забезпеченням, яке буде надавати ДПС, компанії матимуть можливість розробити власне програмне забезпечення, яким буде користуватися бізнес», – розповів голова Державної податкової служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua