Freedom Holding Corp виходить на біржу NASDAQ


Freedom Holding Corp виходить на біржу NASDAQ

На американській біржі NASDAQ почнуться торги акціями Freedom Holding Corp, частиною якого є один з активних учасників вітчизняного фондового ринку – ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».

Торги стартують 15 жовтня 2019, – повідомив СЕО компанії Тимур Турлов в інтерв’ю Investory News. Отримавши нові фінансові можливості, компанія планує стати найбільшим роздрібним дилером ринку державних облігацій. Щоб українці, які замислюються на вигідним вкладенням своїх коштів, розглядали державні папери, як мінімум одночасно з банківськими депозитами. Тому що це надійніше і прибутковіше, принаймні в поточний момент часу, – пояснює Турлов.

«Для нас це дуже великий і важливий знак якості, яким не володіє жоден з наших конкурентів на ринку цінних паперів. По-перше, це означає постійний доступ до капіталу. По-друге, ми пройшли величезний комплаєнс від найжорсткіших регуляторів світу, отримали рейтинги міжнародних рейтингових агентств. Упевнений, це дозволить нам залучити клієнтів, яким потрібен респектабельний і надійний фінансовий посередник, якому вони зможуть довіряти всі свої дії. Цей крок повинен допомогти нам закріпити позиції, дати ресурси для розвитку бізнесу, в тому числі, в Україні, а також забезпечити наших клієнтів додатковим комфортом», – вважає Тимур Турлов.

Також компанія має плани побудувати повноцінний інвестицій банк – щоб надавати повний спектр банківських послуг, у тому числі і людям, які хочуть інвестувати в цінні папери, – повідомив СЕО компанії. ТОВ «Фрідом Фінанс УКРАЇНА» – професійний учасник фондового ринку, торговець цінними паперами та депозитарна установа. Компанія входить до ТОП-5 торговців на фондовому ринку України.

На початок 2019 року має 12 філій, штат – понад 100 осіб. ТОВ «Фрідом Фінанс УКРАЇНА» є частиною Freedom Holding Corp (USA). Акції Freedom Holding Corp лістинговані на біржі OTС QX Best Market в США

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua