Акціонери Concord bank подарували унікальний для України апарат попередньої діагностики раку молочних залоз


Вчора, 3 жовтня, акціонерки Concord bank, Юлія й Олена Сосєдки презентували клініці «JMC» (м Дніпро, Шолом-Алейхема, 4/26) апарат для попередньої діагностики раку молочних залоз — MAMOS NEO.

Понад 30 лікарів мамологів й онкологів міста та області зібралися в «Будинку Пчелкина» (м. Дніпро), щоб побачити нове ноу-хау в області обстеження жіночого здоров’я і поставити свої запитання. Важливо розуміти, що таке страшне захворювання, як рак молочних залоз є найпоширенішим онкологічним захворюванням у світі. Щорічно від нього тільки в Україні помирає 5800 жінок і кожна 5-а смерть зумовлена занадто пізнім візитом до лікаря. Кожна 8-ма потрапляє в зону ризику. У МОЗ заявляють, що рак виліковний за умови його виявлення на I стадії — у 95% жінок, II стадії — у 80%, на III стадії — у 50% жінок. Саме тому так важлива точна рання діагностика.

Цей апарат абсолютно мобільний, тобто не вимагає специфічних умов для розміщення і проведення попередньої діагностики. Одна з головних переваг апарату – безпека, адже обстеження на MAMOS NEO можуть проходити: вагітні жінки, годуючі мами та підлітки, чого не скажеш про традиційні методи діагностики, які зараз застосовуються у медицині – рентгенографічна мамографія та УЗД молочних залоз.

Наприклад, рентген категорично заборонений вагітним жінкам і годуючим мамам. У разі виявлення захворювання, повторного роду обстеження, за деякими даними, може сприяти збільшенню швидкості зростання ракових клітин і погіршення стану пацієнта. Що стосується УЗД молочних залоз, то похибка результатів даного обстеження може становити до 50%, так само, воно не дозволяє виявити кальцієві утворення в грудях, не дає можливості оцінити стан молочних протоків і виявити дрібні новоутворення на їх внутрішніх стінках.

MAMOS NEO допомагає розв’язувати дані проблеми на етапі ПОПЕРЕДНЬОЇ ДІАГНОСТИКИ захворювання, результати обстеження на якому, звичайно, потрібно ОБОВЯЗКОВО підтвердити пройшовши традиційні методи обстеження. Даний апарат просто знахідка для районних лікарень і невеличких лікарень у селах.

Це інноваційне майбутнє охорони здоров’я та жіночого здоров’я на новому сучасному рівні, яке допоможе жінкам вчасно звертатися до лікаря, а завдяки Юлії та Олені Сосєдкам зараз це можливо зробити всім жінкам Дніпра в Дніпропетровській міській лікарні №5, куди апарат переданий на попереднє калібрування, а вже з 15 жовтня по 1 грудня, звернувшись в клініку «JMC» (м Дніпро, Шолом-Алейхема, 4/26), кожна з них може пройти обстеження на ньому абсолютно БЕЗКОШТОВНО, але (поки) з ПЛАТНИМ і ОБОВЯЗКОВИМ проходженням УЗД для постановки діагнозу.

Цей маленький крок і велика подія в сьогоденні, призведе до великих звершень у майбутньому! Будьте здорові!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Конкорд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua