Простіше розлучитися, ніж когось звільнити, - Гончарук про зміни до Трудового кодексу


Простіше розлучитися, ніж когось звільнити, - Гончарук про зміни до Трудового кодексу

Члени парламенту мають намір внести істотні зміни до Трудового кодексу України. Він повинен буде замінити нинішній КЗпП, “вік” якого незабаром досягне 50 років.

У профільному комітеті Верховної Ради журналістам повідомили, що зміни будуть внесені до таких законів: “Про оплату праці”, “Про відпустки” та “Про охорону праці”.

“Кардинально новою стане і процедура звільнення співробітників. Трудові відносини повинні бути повністю змінені. Зараз взяти людину на роботу – те ж саме, що його усиновити, бо простіше розлучитися, ніж когось звільнити”, – коментує зміни в ТК прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Гончарук наголосив саме на затяжній і дуже складній процедурі звільнення співробітників. Її, за його словами, буде змінено в першу чергу. Зараз звільнити працівника можна тільки після винесення двох і більше доган, причому правильно оформлених. Цю норму, каже чиновник, дотримуються деякі роботодавці, тому і програють суди, залишаючись зобов’язаними не тільки відновити співробітника на роботі, але і виплатити йому зарплату за вимушені прогули.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua