Фонд гарантування повторно виставив на торги стадіон "Чорноморець"


Фонд гарантування повторно виставив на торги стадіон "Чорноморець"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж нежитлові будівлі центрального стадіону «Чорноморець», що розміщуються в Одесі, за 733 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

“10 жовтня 2019 р. відбудеться голландський аукціон з продажу нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець», що розміщуються в Одесі за адресою вул. Маразліївська, 1/20, та прав вимоги за договорами, що укладені з юридичними особами у кількості 40 шт. Усі активи перебувають на балансі АТ «Імексбанк». Початкова ціна реалізації – 733 250,38 тис. грн”, – йдеться в повідомленні.

У Фонді гарантування зазначають, що загальна площа нежитлової нерухомості, розміщеної в історичному центрі Одеси, що продається єдиним лотом – 80 289 м кв. Стадіон «Чорноморець» – найбільший на півдні України! Комплекс будівель та споруд є унікальним спортивним об’єктом та включає в себе: спортивну частину стадіону: чаша стадіону з футбольним полем, VIP-ложі, допоміжні приміщення, бізнес-центр з рестораном загальною площею 10 757,90 м кв., фітнес-центр загальною площею 4 300,00 м кв., готель загальною площею 9 817,00 м кв., підземний паркінг та інші будівлі та приміщення згідно з його технічним паспортом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua