Україна розпочала останній етап відокремлення ГТС від Нафтогазу


Україна розпочала останній етап відокремлення ГТС від Нафтогазу

ТОВ «Оператор ГТС України» подало до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та ринку комунальних послуг (НКРЕКП) заявку на проходження сертифікації як оператор газотранспортної системи.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також: Єврокомісія назвала дату тристоронніх переговорів щодо транзиту газу

Компанія очікує на сертифікацію національним Регулятором з подальшим підтвердженням з боку Секретаріату Енергетичного співтовариства до 1 січня 2020 року.

Проходження сертифікації – фінальний етап проекту з відокремлення оператора ГТС України (анбандлінгу). Після проходження сертифікації ТОВ «Оператор ГТС України» отримає повноваження для здійснення транспортування природного газу територією України і зможе працювати як незалежний оператор ГТС. Успішна сертифікація Оператора ГТС також є одним з ключових факторів в процесі тристоронніх переговорів щодо транзиту газу територією України з 1 січня 2020 року.

Документи для отримання сертифікації підготовлено в співпраці з міжнародними консультантами та експертами. Заявка повністю відповідає вимогам українського законодавства та енергетичних директив ЄС та передбачає відділення Оператора за моделлю ISO (Independent System Operator).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua