Дубілет: документообмін між ВР та Кабміном до кінця року буде електронним — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дубілет: документообмін між ВР та Кабміном до кінця року буде електронним

Казна та Політика
164
До кінця цього року планується перевести документообмін між Верховною Радою та Кабінетом міністрів в електронну форму через неефективність паперових документів.
Про це міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет написав на своїй сторінці у Facebook.
“Планую до кінця цього року перевести документообмін між парламентом та Кабміном в електронну форму. Ви навіть не уявляєте, скільки тут ходить паперів через вулицю Грушевського”, – написав він.
Також Дубілет зазначив, що вчора хтось намагався підробити депутатське звернення.
“Як раз вчора сталася цікава історія, яка ілюструє, що папір – це не лише неефективно, неекологічно тощо. Це ще й небезпечно. Отже, приходить до нас у Кабмін на ім’я прем’єра депутатське звернення. Тему не буду називати, але це й не важливо. Кабмінівська служба вже хотіла звичним рухом переслати його далі, але раптом звернула увагу, що у листі переплутані ім’я та по-батькові. Вирішили проявити ініціативу, набрали помічника цього депутата та порадили виправити помилку і надіслати ще один лист. І раптом помічник їм каже, що вони не надсилали жодних звернень! Хтось підробив його підпис та надіслав це звернення з надією, що прем’єр доручить профільному міністру розібратись”, – додав він.
З його слів, цей намір буде обговорюватися з депутатами, але попередньо він бачить наступний план:
  • Усі без винятку депутатські запити та звернення мають надсилатися в електронній формі. “Скоріше за все з ЕЦП, але це ще окремо вивчимо”, – зауважив міністр.
  • Можливо, варто ці звернення публікувати на сайті для більшої прозорості.
  • Треба налагодити правильний алгоритм всередині Кабміну для якісної обробки таких звернень. “Я ж тут новий, але, за моїм спостереженням, навколо будь-якого депутатського звернення відбувається дуже багато роботи з дуже низьким ККД”, – зазначив Дубілет.
“Ось такі плани. Але це ще квіточки. Ми тут почали займатись зверненнями громадян — ось де величезний потенціал для економії та ефективності”, – зазначив він.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас